Yukarıda, uygun hale geldi:

Kate Middleton şu anda bir moda simgesi haline geldi. Kraliyet bebeğine sahip olduğu konusunda haberi olan herkes, Alexander McQueen, Stella McCartney ve Jenny Packham'ın ilkel ve uygun üsluplarının analık haline nasıl geçebileceğini bulmaktan heyecan duyuyor. Keşifle ancak göze çarpıyordu, ancak gelmek için güzel bir stilin önünde uzun bir yol var.

Sadece birkaç gün önce, Kanye West, Kim Kardashian'ın onun "babymama'sı" olduğunu açıkça ilan etti. Twitter, sniki tweets ile patladı olsa da, Kanye aslında Kim'in moda anlayışını tamamen değiştirdi. İlk önce bir öğe haline geldiklerinde, onu en çok giyinen listelerde bulabilmeleri için tüm giysilerini dışarı atmaya zorladı. "Kimye" yi sevip sevmediğiniz önemli değil, Kim'in vücut üzerinde ek bir eğriyle nasıl elbise olduğunu belirlemek kesinlikle heyecan verici olacak.

Jessica Simpson bebek söylentilerini kaçırıyordu ancak Noel hakkında son olarak Twitter'da kızı büyük bir kardeş olabileceğini duyurdu. Son zamanlarda , "bumpin and gururlu" ile altyazılı bir göbeği imgesini tweet yaptı ve kesinlikle onun' Sonunda olduğu gibi yumruklarını sergileyeceğim.

Kristen Bell, nişanlısı Dax Shepard ile ilk kez bir anne olacak. Yukarıdaki şöhretlerden her birinin en rahat tarzı var ve normalde basit kot pantolon, tişört ve hoodies giyinmiş. Göbeğinin büyüdüğü zaman rahat stilinin nasıl geliştiğini görmekten heyecan duyuyoruz.

Şu anda kimlerin geliştiğini heyecanla izliyorsunuz?

Henkaa'nın kişisel şahsi CEO'su Jo, şu an hamile kaldığı andan itibaren yaklaşık sekiz aydır ve Sakura Cabrio Elbiselerini her zaman ona rahat uyması nedeniyle iş yerine doğru giyiyor. Büyüyen bebek çarpması!

Yukarıdaki Jo, bebeğini kollarıyla örtülü kayışlarla giydiğini fark ediyor. rolex replica watch paypal Kıyafetine daha fazla dokunma hissi yaratmak için altına giyilecek mükemmel şekilde eşleşen bir dantel bandounu keşfetti! Hepimiz için bir stil ilham kaynağı, yine de hamilelik öncesi giydiği giysileri giyiyor ve yine de her zamanki gibi şık görünüyor.

çoğaltma saatleri izle

Hamile ünlüler için çok ilginç bir şey var. - Belki de vücutlarının değiştiğini ve stil seçimlerini nasıl adapte olduklarını izliyor. Ünlü mamalar etrafındaki 2017 yılındaki stillerdeki güncellemeleri görmekten mutluluk duyuyoruz, kalite çoğaltma rolex saatleri Şu anda siz misiniz? Altında, hepsi de bu yıl bazı önemli vücut ayarlamaları yapacak olan kesinlikle farklı stil duygularıyla birlikte 4 ayrı şöhret var.

  • rolex replika
  • iwc replika
  • ucuz replika saat